Srpen 2010

Menší aktivita...? - Omlouvám se

16. srpna 2010 v 22:57 | DomiQe | Novinky
Velice se omlouvám za svojí menší aktivitu ale víte mno, prázniny, chci si užívat než zase začne ta příčerná škola a taky nechci prosedet celý dny u compu...
Mno doufejme ze ted vynahradím to co jsem zameskal a když ne tak se moc omlouvám...
Nemám moc chuť na tento blog snad mě chápete...

Ciao DomiQe *

The Sims 3: Středověk?

7. srpna 2010 v 16:05 | DomiQe | Novinky |  TheSims3 Informace
Přinásím novinku... Sims 3 Středověk =)

Série The Sims Medieval přinese novou atmosféru, inovativní prvky herního systému a nové funkce a vlastnosti, jaké se v rámci titulů značky The Sims ještě neobjevily

REDWOOD CITY, Kalifornie, USA - 3. srpna 2010 - The Sims™ se vracejí v čase a to rovnou do středověku! Vydavatelství EA Play společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámilo vývoj nové série The Sims™ Medieval s populárními postavičkami The Sims™ v období středověku v rámci herního systému, který nemá v dějinách her značky The Sims obdoby. Vůbec poprvé si hráči budou moci tvořit vlastní hrdiny, vydávat se na dobrodružné výpravy, vládnout královstvím a rozšiřovat je a hrát za každého simíkovského hrdinu v zemi. V příbězích hráčů, plných dramatu, lásky, konfliktů a humoru, jsou možnosti projevení tvořivosti nekonečné.

"Středověk je doba intrik, legend a vzrušení. Představuje perfektní pozadí pro zcela novou sérii studia The Sims především pro nekonečné množství příběhů, které na něm lze vyprávět," uvedl Scott Evans, generální manažer studia The Sims EA. "The Sims Medieval nabízejí hráčům nový herní zážitek, jenž - jak doufáme - si fanoušci simíků vrchovatě užijí. Na své si přijdou i příznivci strategií a her na hrdiny, protože budou moci vládnout královstvím a vyrážet na odvážné výpravy."

The Sims Medieval nabídnou hráčům možnost vybudovat si středověké království a na každém kroku ovlivňovat životní kroky jeho obyvatel, od králů a královen přes rytíře a čaroděje až po kováře a bardy. Budou obsahovat i řadu možností vyprávění vlastních příběhů v podobě výprav za ukováním legendárního meče, uspořádání královské svatby k zajištění ochrany království před zlým černokněžníkem, či nalezením pramene mládí. Každé dobrodružství se přitom může odvíjet zcela odlišně podle toho, jak hráč se svým hrdinou postupuje.

Osud království  spočívá v hráčových rukách. Vybuduje je cestou vnitřního rozvoje, nebo dá přednost velmocenské dominanci vůči sousedům zabíráním jejich území? Vydá se na cesty za slávou, nebo se bude soustředit na péči o blaho svého lidu? Volba je jen na něm! Na začátku každé nové hry si zvolí ambice své země, které předurčí nové příběhy.

Vše v The Sims Medieval je vytvořeno v atraktivním středověkém stylu s herním systémem na bázi questů, předměty, jako jsou meče, žezla a trůny, přitažlivými postavami a výtvarně zajímavým okolním světem. Hráči si mohou podle svých představ upravovat hrdinu, jehož dostanou společně s královstvím, a určit jeho povahové vlastnosti a zásadní chyby. Hráči se svými postavami sblíží nejen na výpravách za dobrodružstvím, ale také při plnění všedních úkolů, jako je léčení nemocných, obchodování s cizokrajným zbožím nebo kování zbroje. Ať už půjde o zplození potomka, nebo souboj na královském turnaji, to, co se simíkům přihodí, záleží jen na hráči. Romantická doba rytířů se vrací v The Sims Medieval.

Titul The Sims Medieval pro PC/Mac vyvíjí studio The Sims. Jeho vydání je plánováno v roce 2011 a dosud neobdržel věkové hodnocení. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.TheSimsMedieval.com. Dění okolo The Sims 3 můžete sledovat i na oficiální česko-slovenské komunitní stránce na Facebooku na http://www.facebook.com/sims3czsk.
Clanek actualiyoval DomiQe"

Pouze zDROJ
Ja jsem ty obrazky zykopcil z LS

Co se stalo s přednastavenými články ??

7. srpna 2010 v 11:49 | Gipsík ^_^ |  Problémy
Co se proboha stalo ??Přednastavovala jsem ix článků a výsledek ??Je tu jen jeden !Koukala jsem se do "rubriky" Srpen 2oIo a normálně tam ty články jsou,jenže na blogu nejsou k nalezení !!Nechápu,co se tam s tím stalo...I za tou rubrikou je připsáno 9,jako kolik by tam mělo být článků...Vůbec nevím co s tím...Je to docela škoda,protože jsem tím zaplácla dvě hodiny před odjezdem,kdy bych mohla být s rodinou...To už je teď každopádně jedno.

Zítra zase odjíždím,na chatu ke známým,takže tu pravděpodobně zase týden nebudu,leda bych se tam dostala na net,o čemž pochybuju,neboť já nemám laptop a netuším,jestli ten známý vezme svůj a jestli mě na něj pustí -> nejspíš ne.Přednastavovat asi nemá cenu,protože to stejně nefunguje a vzhledem k tomu,že dnes slavím narozeniny,tak ani nebude nějak hafo času.Zatím papá,váš Gipsíček =)

Logo pro Late Night

7. srpna 2010 v 10:00 | DomiQe* z Egypta |  TheSims3 Informace

Pisu z Egypta

6. srpna 2010 v 20:15 | DomiQe* z Egypta |  DomiQe
Jo sli jsme do takove kavarnicky a byl tu net
Vracim se za 2 dny =[
Ale to je za chvili
mno nejdou yde ani obrazky ani hacky a carky...
Hele ja musim koncit =]

Ciao za 2 dny


Zahradní Francie

6. srpna 2010 v 12:00 | Gipsík ^_^ |  OBRÁZKY ZE HRY - Gipsík ^_^
Tak jsem si na zahradě postavila malou Francii.To byl první den,kdy jsem hrála CH.Ne že by mě Francie jako destinace nějak uchvátila,naopak,líbila se mi nejméně,protože byla taková...Prázdná,pustá,ale pár itemů z ní se mi zalíbilo.Proto jsem si postavila dům v asijském stylu,vybavila ho egyptsky a zahrada byla francouzská.Té gezichtky si nevšímejte,zrovna jsem měla nějaké nové donwloady,tak jsem je potřebovala mermomocí vyzkoušet a naplácla jsem je na jednu simku.Nebojte,simka už dávno umřela =D

P.S.Mezi downloady byla i anticenzura a když se šla koupat a musela se svléknout,tak se na mně tak divně zašklebila =D Mám i fotku,ale tu sem nebudu dávat,vzhledem k věku příchozích =D Přeci jenom tu nejsme všichni I8-ti letí.